Labākie skaistumkopšanas produkti no Makeup Revolution

Makeup Revolution ir Apvienotās Karalistes skaistumkopšanas zīmols, kas tiek uzskatīts par vienu no vislētākajiem skaistumkopšanas produktiem. Lielākā daļa no Makeup Revolution produktiem ir citu elitāro skaistumkopšanas zīmolu duplikāti, kā arī kvalitāte nav diezko atšķirīga. Uzņēmums zina, ko viņi dara. Cilvēkiem, kuri nevar tērēt naudu par dārgām Urban Decay Naked paletēm vai nevar iegūt Kat Von D ēnas un Light Palette Indijā, MUR ir labākais, ko varat iegādāties.

Lai gan, salīdzinoši viņu veiktajam darbam par viņu iedvesmotajām krāsu paletēm un inovācijām, šos produktus pārdod par saprātīgām cenām. Pēc vairāku produktu testēšanas mēs izveidojām sarakstu ar 5 labākajiem Makeup Revolution produktiem, kas noteikti ir jāpievieno jūsu sarakstam.

Makeup Revolution Conceal & Define konsīleris 

Šis biezais un pilna pārklājuma produkts ir iedvesmots no Tarte Shape Tape Concealed. Ja jūs meklējat matētu konsīleri taukainai ādai, tad šī ir labākā izvēle jums.

Makeup Revolution - ultra kontūru palete
Makeup Revolution – ultra kontūru palete

Tas ir pieejams 13 toņos, no kuriem 6 ir tumšākas kategorijas. Tarte ir arī tikpat daudz toņu. Tagad jums nav jāsajauc dzelteni un oranži korektori, lai labotu savus tumšos lokus un plankumus. Šis produkts pārsteidzošā kārtā spēj izdarīt to visu. Tas ir izturīgs un spēj izturēt visu dienu.

Ultra 32 Flawless 4 Resurrection acu ēnu palete

 Ja jums ir nepieciešama palete ar daudzām krāsām, lai eksperimentētu, tad šis produkts ir domāts tieši jums. Tiek piedāvāti gan oranži, gan zelta toņi, ko noteikti mīl skaistas meitenes ar zilām acīm.

Video: Flawless 4 Makeup Revolution Review + Tutorial

Šī palete satur lielāko daļu toņu no krāšņās Anastasia Beverley Hills Modern Renaissance acu ēnu palete. Tātad, ja jums patīk šie toņi, jūs varat tos iegādāties šeit par zemām cenām.

HD Pro Cream Contour acu ēnas

Šī youtubera mīļākais kontūrēšanas krēms ir noteikti kaut kas, kas jums ir obligāti jāiegādājas. Tas nāk ļoti dažādos toņos dažādiem ādas toņiem. Jūs varat to iegūt gaišos, vidēji gaišos un vidēji tumšos toņos. Lai kļūtu par ekspertu ir daudz jāpraktizējas. Šis augstas kvalitātes, daudzpusīgais un pieejamais produkts ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izskatīties eleganti.

Rose Gold lūpukrāsas

Ko vēl jums vajag, ja jūsu rožainās lūpas ieskauj rožaini zeltītās lūpukrāsu krāsas? Tie izskatās neaprakstāmi valdzinoši. Šajā Makeup Revolution komplektā ir 5 toņi. Chauffeur ir viens no vispirktākajiem. Šī kolekcija spēs satriekt jūs ar visiem vēlamajiem toņiem – sākot no nūde toņiem līdz pat tumšiem.

Luksury Banana Powder pūderis

Šis produkts pārsteidzoši spēj noklāt jums pamatu, samazina spīdumu, kad tiek koriģēts apsārtums un rozā toņi. Šo pūderi jo it īpaši izpērk karstajās sezonās, jo neviens nevēlas, lai viss izkustu uz jūsu sejas. Šis lētais pirkums ir viens no viss saprātīgāk birstošajiem pūderiem ar dzeltenu nokrāsu. Tas piešķir jūsu sejai nevainojamu, zīdainu un matētu gala rezultātu, kad notīra lieko, kas palicis uz ādas.

Makeup Revolution produkti ir pieejami ar pārsteidzoši daudziem toņiem un neticamām cenām. Zīmols ir paredzēts cilvēkiem, kuri mīl skaistumkopšanas produktus un, kuri mīl, eksperimentēt ar krāsām un toņiem.

Iegādājaties kurpes internetā

Apavu tiešsaistes veikali piedāvā pieņemamas cenas un lieliskus piedāvājumus nekā fiziskie apavu veikali. Šo budžetam draudzīgo cenu zīmju noslēpums ir intensīva tiešsaistes apavu veikalu konkurence. Vairāk par tēmu iegādājaties kurpes internetā tomēr lasiet, noklikšķinot uz saites.

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin