Kā pareizi parūpēties par pieaudzētām skropstām

Skropstu pieaudzēšana izmaina jūsu vispārējo izskatu brīdī, kad jūs sperat pirmo soli ārpus salona. Protams, jūsu mērķis ir izbaudīt šo sajūtu pēc iespējas ilgāk. To var izdarīt tikai tad, ja jūs zināt, kā pareizi rūpēties par pieaudzētām skropstām. Zemāk ir sniegti daži padomi un viltības, lai nodrošinātu, ka jūsu pieaudzētās skropstas izskatīsies pilnīgas un jaunas ilgstoši!

Tīrība ir atslēga

Viena no pirmajām lietām, kas jums jāatceras, kad runa ir par skropstu pieaudzēšanu, ir tā, ka tām ir nepieciešama konsekventa un pareiza kopšana. Šādi rīkojoties, jūs saglabāsiet jūsu pieaudzēto skropstu skaistumu līdz nākamajam pierakstam skaistumkopšanas salonā. 

Skropstu pieaudzēšana
Skropstu pieaudzēšana Essence

Pārliecinaties, ka ķemmējat skropstas cik tas ir nepieciešams, izmantojot tīru un vienreizlietojamu skropstu tušas birstīti. Bet nepārcenšaties, jo tas var radīt lielāku berzi skropstām, nekā tām tas ir nepieciešams. Ķemmējiet skropstas tā, lai skropstas virzītos prom no plakstiņa. 

Neķemmējiet jūsu pieaudzētās skropstas uz sāniem. Ja jūs kādreiz jūtat nepieciešamību tās mazgāt, izmantojiet bērnu šampūnu vai putojošu skropstu tīrīšanas līdzeklī un siltu ūdeni. 

Izvairieties no pārmērīga ūdens daudzuma

Ja jums ir pieaudzētas skropstas, tad jums ir jāizvairās no atrašanās ūdenī ilgstoši, kas var skart jūsu skropstas. It īpaši, ja tās ir jaunas vai nesen ieliktas. Vispārējais noteikums, kas jums ir jāievēro, jūsu pieaudzētajām skropstām ir jābūt sausām vismaz 24 līdz 36 stundas pēc to pielikšanas.

Kad šis laika periods beidzas, jūs varat doties peldēties vai atrasties dušā cik bieži vien vēlaties. Bet, atceraties, ka ja jūsu pieaudzētās skropstas ilgstoši atradīsies zem ūdens, tad ir iespējams, ka tās ātrāk izkritīs.

Jums arī vajadzētu izvairīties no vietām ar augstu mitruma līmeni un karstas vietas, kā piemēram, saunas, jo tās var radīt kaitējumu jūsu pieaudzētajām skropstām un tās ātrāk izkritīs. 

Izvairieties no uz eļļu balstītiem produktiem

Nedrīkst izmantot uz eļļām balstītus produktus, ja lietojat pieaudzētas skropstas. Līme, kas tur jūsu pieaudzētās skropstas sāks izšķīst un kļūs vājāka, ja saskarsies ar šāda veida produktiem. Un tā nav pieredze ar ko jūs vēlaties, lai jūsu pieaudzētās skropstas saskaras. 

Ja jūsu seja ir dabiski taukaina, īpaši ap jūsu acu zonām, eļļas kontroles mitrinātāji un blotēšanas spilventiņi var būt noderīgi, lai novērstu lieko eļļu nokļūšanu uz jūsu skropstām. Kā arī, ieteicams, nelietot skropstu tušu, kamēr jums ir pieaudzētas skropstas. Tomēr, ja vēlaties dažreiz izmantot skropstu tušu, pārliecinaties, ka izmantojat uz ūdens bāzi balstītu skropstu tušu, izmantojot to pēc iespējas tālāk no dabisko skropstu saknēm. Pārliecinieties, ka jūsu ādas kopšanas līdzekļi un sejas mazgāšanas līdzekļi ir arī bez eļļas.

Makeup Revolution Conceal & Define konsīleris

Lasiet vēl vienu rakstu par kosmētikas kosmētiku Makeup Revolution ar nosaukumu Labākie skaistumkopšanas produkti no Makeup Revolution.

Veselīgi ieradumi, kurus jāņem vērā, rūpējoties par skropstu pieaudzēšanu

Zemāk tiek sniegti daži ieteikumi, kas jāatceras, lai jūs pienācīgi spētu parūpēties par jūsu jaunajām skropstām:

  • Guliet uz sāna vai muguras, lai izvairītos no pieaudzēto skropstu bojāšanas vai saspiešanas. 
  • Izvairieties pieskarties vai berzēt jūsu pieaudzētās skropstas, jo tas var bojāt tās ar eļļām, kas atrodas uz jūsu pirkstgaliem. 
  • Nespēlējieties un nerausties jūsu pieaudzētās skropstas. 
  • Kopiet jūsu pieaudzētās skropstas, sukājot tās uz augšu, nevis uz sāniem. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin