Hubelino Marble Run pārskats

Hubelino Marble Run ir viens no populārākajiem marmora bumbiņu spēlēm starp bērniem un vecākiem šodien, un tam ir labs iemesls. Ja jūs meklējat lieliskas rotaļlietas saviem mazajiem, šī spēle ir noteikti pelnījusi vietu jūsu iespēju sarakstā. 

Kas ir Hubelino? 

Gadījumā, ja jūs nezināt kas tas ir, Hubelino ir marmora bumbiņu spēles sistēma, kas ir saderīga ar Lego Duplo. Hubelino veikalā chebeltza.com, kā arī Lego Duplo abiem ir vienāds vispārējais spēlēšanas princips. Tas nozīmē, ka celtniecības lego no abām grupām var tikt savienoti kopā. Lego Duplo var izmantot, ja vēlaties veidot Hubelino pamatus. Jūs arī varat celt savu Hubelino marmora bumbiņu spēli uz jau esošās Lego Duplo izveidotās formas. 

Hubelino Marble Run
Hubelino Marble Run ir viens no populārākajiem marmora bumbiņu spēlēm starp bērniem un vecākiem šodien

Hubelino Celtniecības bloki ir izgatavoti no plastmasas un tiek likti viens otram virsū, tādējādi savienojot tos kopā un var izveidot jebkāda veida struktūru, kas ienāk jums prātā. Tie ir pieejami dažādos izmēros, un jūs varat tos apvienot jebkurā veidā, kā vēlaties. 

Bloki ir vienkārši, sniedzot bezgalīgas iespējas. Šos blokus var izmantot, lai izveidotu marmora bumbiņu spēles pamatu. 

Jūs varat arī veidot faktisko marmora bumbiņu spēli virsū celtniecības lego, izmantojot palaišanas elementus. Palaišanas detaļas arī nāk dažādās formās un lielumos, kā arī tos var izmantot praktiski bezgalīgās kombinācijās. 

Jūsu iztēle un radošums ir vienīgie ierobežojumi šeit, kā arī cik jums ir palaišanas elementu un celtniecības klučiem. 

Uzņēmums, ražošana un materiāls

Vācijas ģimenes uzņēmums Hubelino darbojas kopš 2008.gada. No otras puses, Hubelino marmora bumbiņu spēle pirmo reizi tika uzsākta 2013. gadā. Tas, iespējams, ir iemesls, kāpēc tas nav tik populārs kā citas marmora bumbiņu spēles, kurus jūs varat atrast veikalos jau šodien. 

Pēc uzņēmuma vārdiem, marmora bumbiņu spēles detaļas tiek ražotas tikai Vācijā. Viss process, sākot no projektēšanas, līdz ražošanai līdz iepakojumam, notiek šajā valstī. 

Hubelino
Bloki ir vienkārši, sniedzot bezgalīgas iespējas.

Viņi piebilda, ka šis fakts ir viņu uzņēmuma spēks. Ir diezgan daudz izveidotu uz plastmasu balstītas marmora bumbiņu spēles, bet tikai dažas var uzskatīt par kvalitatīvām. 

Uzņēmuma zināšanas var skaidri redzēt apskatot, cik kvalitatīvas ir plastmasas detaļas. Rīkotājdirektors un dibinātājs ir arī uzņēmuma rīkotājdirektors, kas piegādā plastmasas detaļas dažādiem tehniskiem lietojumiem, piemēram, rūpnieciskām mašīnām un dzinējiem. 

ABS plastmasa tiek izmantota tikai ražošanā, ar Lego Duplo un Lego, kas izgatavoti no līdzīga augstas kvalitātes materiāla. ABS plastmasa ir saistīta ar daudzām priekšrocībām, galvenokārt attiecībā uz izturību un ilgstošu lietojumu. Šis materiāls ir pārstrādājams. Tas nozīmē, ka nepilnīgas vai bojātas detaļas var izmantot atkal pēc tā apstrādes. 

Visus uzņēmuma produktus mehāniski un ķīmiski pārbauda Hamburgā bāzētais Bureau Veritas. Tie atbilst visām starptautiskajām vadlīnijām, kas ieviestas attiecībā uz rotaļlietām.

Celtiecības kluči

Celtniecības klučo ir nepieciešami, lai izveidotu savu marmora bumbiņu spēles pamatus. Ja jums jau ir Lego Duplo celtniecības kluči, varat tos vienkārši izmantot vai arī varat apvienot abas sistēmas kopā. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc vecāki un bērni mīl šo zīmolu. Jūs varat izmantot visus Lego Duplo materiālus ar visiem celtniecības klučiem, piederumiem un konstrukcijām. Vienkārši pievienojiet vairākus palaišanas elementus, un tas labi darbosies kopā ar marmora bumbiņu spēli. 

Hubelino
Celtniecības klučo ir nepieciešami, lai izveidotu savu marmora bumbiņu spēles pamatus.

Tikai pārliecinieties, ka neesat pārvērtējis cik daudz jums ir celšanas kluču, kas ir nepieciešami, lai izveidotu marmora bumbiņas trasi, it īpaši, ja plānojat izveidot lielu trasi. 

Celtiecības kluči, kas nāk no šī zīmola, nāk dažādos komplektos, galvenokārt baltā krāsā. Tas ir lieliski, jo tas nozīmē, ka jūs varat pamanīt tos bez īpašas piepūles. Pilnīgi balts pamats arī izskatās pārsteidzoši. Tomēr, ja jūs patiešām nenovērtējat balto krāsu, jūs vienmēr varat iegūt vairāk krāsu palaišanas detaļās, piemēram, zilā, dzeltenā, zaļā un sarkanā krāsā. 

Palaišanas detaļas

Palaišanas detaļas veido marmora bumbiņu trasi. Marmora bumbiņas ripos cauri šiem klučiem. Ir daudz komplektu ar daudzām šo elementu kombinācijām. Visas detaļas ir četrās krāsās, proti, zaļā, zilā, dzeltenā un sarkanā krāsā. Krāsas ir līdzīgas Lego Duplo krāsām. 

Paplašinājumi un papildu detaļas 

Papildu detaļas ir ļoti svarīgas un piedāvā tonnām jautrības. Tie ir lieliski, ja vēlaties veidot sarežģītākas trases vai arī vienkārši vēlaties pievienot kaut ko citu. 

Šīs detaļas ir izveidotas no labas kvalitātes materiāla. Tie ir cieti, izturīgi, perfekti, un vissvarīgāk, tie darbojas. Šīs papildus detaļas ir oranžā krāsā. Krāsu izvēle ir diezgan drosmīga, bet labā ziņa ir tā, ka tā ļauj tos viegli pamanīt. 

Šīs papildu detaļas nav daļa no parastajiem komplektiem. Tā vietā jums tie ir jāiegādājas atsevišķi. 

Ja jums ir palaišanas detaļas, celtniecības kluči, papildus detaļas, Duplo figūras, Lego Duplo kluči, vai jebkas cits, tad jūs varat sākt celt jebko, ko jūs vēlaties, no mazākajām marmora bumbiņu trasēm līdz pat vislielākajām pilsētām, ko varat iedomāties. 

Vienīgasi ierobežojums ir jūsu pacietība, radošums un, protams, detaļu un kluču daudzums, kas jums ir pieejams. 

Kas padara Hubelino lielisku?

  • Tas ir pilnīgi saderīgs ar Lego Duplo. Visas detaļas var savienot kopā. Jums ir kārtīgi jāapskata kluči, lai varētu atšķirt tos viens no otra. 
  • Spēles paplašinājumi ir bezgalīgi, un jūs varat pievienot vēl palaišanas detaļas, celtniecības klučus un citas detaļas. Jaunas iespējas un jauni komplekti ir šeit. Jūs varat izvērsties plašāk, sarežģītāk un radošāk. Tas aug kopā ar jūsu bērnu. 
  • Tas ir izturīgs, ciets, mazgājams, gandrīz nesalaužams, un gandrīz nav redzamas nodiluma pazīmes. Bērni to var izmantot ļoti ilgu laiku pat pēc tam, kad viņi jau ir izauguši. 
  • Rotaļlieta ir izgatavota Vācijā ilgtspējīgā ražošanā un ir videi draudzīga. 

Lieki piebilst, ka Hubelino Marble Run ir viena no tām rotaļlietām veikalos, kas dos prieku visu vecumu bērniem un pat viņu vecākiem. Tas ir jūsu naudas vērts, kas būs lielisks pirkums daudzu aizraujošu iemeslu dēļ. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

    Nav atrasts

This article was written by admin