Kā lietot automašīnas pārsegu pret krusu

Nereti negaisa brīžos, kad sāk plosīties negaiss, ir gaidāma krusa. Tā vietā, lai mēģinātu iespiest savu automašīnu šaurā garāžā vai uztrauktos par to, vai ir atjauninātas apdrošināšanas polises, ieguldīt līdzekļus vislabākajā krusas segumā jūsu automašīnai ir gudrāks un saprātīgāks risinājums. 

Krusa var notikt gandrīz no nekurienes un īsā laikā radīt nopietnus bojājumus jūsu automašīnai. Lai apturētu krusu, ir nepieciešams pārcilvēcisks spēks, taču labā ziņa ir tā, ka ir auto pārsegi, kas var pasargāt jūsu transportlīdzekli no krusas.

Krusa var notikt gandrīz no nekurienes un īsā laikā radīt nopietnus bojājumus jūsu automašīnai.

Kas ir automašīnas pārsegs pret krusu?

Krusas aizsargi, kas pazīstami arī kā krusas aizsargi, ir paredzēti, lai mazinātu krusas radītus bojājumus automašīnām. Jums tikai jāuzliek šis pārsegs uz motora pārsega, vējstikla un citām automašīnas ārējām daļām. Kad tas ir uzstādīts, krusas aizsargs pasargās jūsu automašīnu no krusas, kas var radīt iespiedumus un citus bojājumus jūsu automašīnai. 

Padomi krusas pārsega uzstādīšanai 

Zemāk ir sniegti daži padomi, kā uzstādīt krusas vāku automašīnai:

Vispirms nomazgājiet automašīnu

Pirms krusas vāka uzstādīšanas neaizmirstiet rūpīgi nomazgāt automašīnu no augšas līdz apakšai. Tas palīdzēs ierobežot gružu un netīrumu daudzumu, kas var iesprūst starp pārsegu un automašīnu. Ja jūs galu galā pārklājat savu automašīnu, pat ja tā joprojām ir netīra un nemazgāta, gruži var saskrāpēt krāsu katru reizi, kad jūs uzstādāt vai noņemat auto pārsegu. 

Pārbaudiet uzstādīšanas virzienu 

Dažiem krusas vākiem ir aizmugurējā un priekšējā daļa. Pārliecinieties, ka uz jūsu transportlīdzekļa priekšējās daļas ir uzstādīta arī priekšējā daļa. 

Uzglabājiet vāku virs zemes 

Ja ļausiet automašīnas pārsegam pieskarties zemei, starp automašīnu un pārsegu var nonākt piesārņojums un mitrums. Tas var atstāt virpuļu pēdas vai veicināt pelējuma veidošanos, ja tas netiek kontrolēts. 

Pārbaudiet savu transportlīdzekli

Lai gan jums varētu šķist, ka esat rīkojies pareizi, tomēr būtu prātīgi laiku pa laikam pārbaudīt savu transportlīdzekli. Pārliecinieties, vai zem pārsega nav gružu vai mitruma pēdu. Jebkuru problēmu novēršana ar uzstādīto pārsegu var kļūt sarežģītāka, ja jūs tās nekavējoties nenovērsīsiet. 

Vai jums ir nepieciešams ciešs krusas pārsegs?

Automašīnas krusas pārsegam jābūt cieši pieguļošam, līdzīgi kā ērtiem apaviem. Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz vietas, lai jūs varētu uzklāt pārsegu, to nesaplēšot un neizstiepjot. 

Ieteicams meklēt arī ne pārāk maisveida krusas pārsegu. Maisains krusas pārsegs var pieļaut ūdens vai netīrumu iekļūšanu starp pārsegu un transportlīdzekli. Pārāk vaļīgs krusas pārsegs var beigties ar vēja aizķeršanos, līdzīgi kā izpletnis. Tas var palielināt risku, ka spēcīgas vētras laikā pārsegs var uzsprāgt. 

YouTube video

Apakšējā līnija

Labākais krusas segums automašīnai mazinās risku, ka spēcīgu vētru laikā jūsu transportlīdzeklis tiks bojāts. Tas pasargā jūs no apdrošināšanas atlīdzības un mazāk dārgiem remontdarbiem, vienlaikus saglabājot jūsu transportlīdzekļa pārsteidzošu izskatu ilgu laiku. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin