Kas notiek, ja degvielas sūknis nedarbojas pareizi?

Neveiksmīgs vai nedarbojošs dzinējs radīs braukšanas problēmas un nopietnas problēmas ar automašīnas veiktspēju. Ja kaut kas nav kārtībā ar degvielas un gaisa attiecību un cilindri nesaņem pietiekamu degvielas daudzumu, virzuļi neiedegsies, un motoram būs grūti virzīt jūsu transportlīdzekli uz priekšu. Runa nav tikai par neefektivitāti vai mazāku degvielas patēriņu. Ja degvielas sūknis jau ir pietiekami slikts, jūsu automašīna nemaz neuzsāksies. 

Cik ilgi darbojas degvielas sūkņi? Ņemot vērā to, ka tiem ir izšķiroša nozīme jūsu automobiļa kopējā darbībā, degvielas sūkņi ir konstruēti tā, lai tie būtu izturīgi un kalpotu tik ilgi, cik ilgs ir jūsu automobiļa kalpošanas laiks. Lielākoties degvielas sūkņus nav nepieciešams nomainīt, kamēr jūsu transportlīdzeklis nobrauc vismaz 100 000 jūdzes. Ir pat zināms, ka degvielas sūkņi kalpo vairāk nekā 200 000 jūdžu. 

Silux produkti ir pazīstami ar augstu kvalitāti un pieejami par saprātīgām cenām. Silux auto daļas ir populāras ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, kur firma ir ieguvusi uzticamu klientu bāzi ar savu kvalitātes un cenu kombināciju.

Bojāta degvielas sūkņa pazīmes

Ja automašīnai sāk parādīties šādi bojāta degvielas sūkņa simptomi, ir svarīgi to nodot pārbaudei:

Automašīna braukšanas laikā iet bojā vai sprakšķina 

Ja transportlīdzeklis nedarbojas braukšanas laikā, uzreiz var konstatēt, ka kaut kas nav kārtībā. Ja dzinējs apstājas vai sprakšķina braukšanas laikā, iespējams, ka vainīgs ir degvielas sūknis. Zems spiediens, ko izraisa bojāts degvielas sūknis, nozīmē, ka motors nesaņem gaisa un degvielas maisījumu, kas nepieciešams, lai uzsāktu degšanu, kas darbinātu jūsu automobili. Tas var būt īpaši acīmredzams, ja automašīna ir saspringta vai paātrinās, piemēram, braucot kalnā vai velkot smagu kravu. 

YouTube video

Automašīna atsakās iedarbināt

Ja automašīna grūti startē vai vispār nespēj startēt, iespējams, ka degvielas sūknis ir aizsērējis vai bojāts. Ja pēc atslēgas pagriešanas transportlīdzeklis joprojām griežas, bet joprojām nespēj iedarbināties, tas varētu būt tāpēc, ka degviela nenonāk līdz dzinējam. Ja transportlīdzeklis ieslēdzas, bet ir nepieciešams vairāk kloķu, nekā parasti nepieciešams, lai apgāztos, vaina var būt arī degvielas sūknī. 

Izvairieties no šīm kļūdām, pērkot motocikla ķiveres

Motocikla ķiveres ir nākamais svarīgais pirkums, kas jāveic pēc motocikla iegādes. Lai gan ķiveres iegādes process var šķist vienkāršs, tas tā nav.
Viena no visbiežāk pieļautajām, bet visnopietnākajām kļūdām ir mēģinājums ietaupīt naudu, iegādājoties ķiveri. Cilvēki neapzinās, ka, ietaupot dažus dolārus, var tikt apdraudēta jūsu drošība.

Motociklistu ķiveres

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin