Kā izvēlēties labāko e-pasta hostinga pakalpojumu 

Tomēr, ņemot vērā visus dažādos e-pasta hostinga pakalpojumu sniedzējus, kurus šobrīd var atrast tirgū, kā izvēlēties savam uzņēmumam piemērotāko? Lai gan daži no mūsdienu e-pasta hostinga pakalpojumiem nodrošina tikai visvienkāršākās funkcijas, var atrast arī tādus, kas piedāvā papildu rīkus, tostarp kalendārus un koplietojamos kontaktus jūsu uzņēmumam. 

Turpiniet lasīt šo rakstu, lai uzzinātu visas būtiskākās funkcijas, kas jums jāmeklē trešās puses e-pasta hostinga pakalpojumu sniedzējam:

Izvēlētajam e-pasta hostinga pakalpojumu sniedzējam ir jānodrošina arī saderība un elastība, kas nepieciešama ar visām jūsu ierīcēm.

Darba gatavības laiks un pieejamība 

Tagad vairāk nekā jebkad agrāk jūsu uzņēmums nevar atļauties dīkstāvi. Atcerieties, ka jūsu klienti, klienti un pat darbinieki sagaida un vēlas, lai viss vienmēr būtu gatavs darbam. 

Pētījumi liecina, ka aptuveni 80 % uzņēmumu katru stundu var zaudēt līdz pat 20 000 ASV dolāru par katru dīkstāvi. Lieki piebilst, ka šādas dīkstāves var būtiski negatīvi ietekmēt jūsu uzņēmumu, un to jūs nekad nevarat atļauties. 

Lasiet arī nākamo rakstu: Kāpēc izvēlēties WordPress hostingu?

WordPress hostings piedāvā vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar tradicionālo tīmekļa hostingu. WordPress ir lietotājam draudzīga un populāra CMS jeb satura pārvaldības sistēma. WordPress izmanto miljoniem cilvēku visā pasaulē, tostarp daudzas lielas organizācijas. Ar to šobrīd tiek darbinātas arī daudzas tiešsaistes vietnes. 

Uzglabāšana

Visbiežāk e-pasta vēstules netiek izmantotas tikai saziņas nolūkos. Tajā pašā laikā tā kalpo arī kā sadarbības un glabāšanas vieta. Labākais risinājums ir e-pasta mitināšanas pakalpojums, kas nodrošina daudz vietas glabāšanai.

Vidēji katram lietotājam ir pieejami 2 GB atmiņas vietas. Izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir jādod jums iespēja svarīgus e-pastus ievietot un saglabāt arhīvā, lai tie nebūtu pārblīvēti un netīri. Tādējādi jūs varat būt pārliecināts, ka jūsu pastkastītē būs tikai jūsu aktuālās sarunas. Tikmēr visi svarīgie e-pasti tiks glabāti arhīva lodziņā. 

YouTube video

Meklējiet tādu hostinga pakalpojumu sniedzēju, kas ļauj visus svarīgākos datus glabāt vienuviet, kā arī piedāvā iespēju automātiski pārvietot vecos ziņojumus uz arhīvu. Šiem arhivētajiem e-pastiem no hostinga pakalpojumu sniedzēja regulāri jāsagatavo rezerves kopijas, lai tie būtu drošībā un novērstu jebkādu datu zudumu. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin