Izbaudiet pilnīgu labsajūtu Slovēnijas kūrortos

Slovēnijas austrumu daļa lepojas ar termālo ūdeņu bagātību. Tas bruģē ceļu daudzu kūrortu un dabas kūrortu izveidei šajā reģionā. Labā ziņa ir tā, ka šīs iestādes uzņem visdažādākos viesus – gan tos, kam nepieciešama palīdzība veselības stāvokļa uzlabošanai, gan ģimenes ar bērniem, gan pārus, kas meklē romantisku un relaksējošu atpūtu. 

Ja vienmēr esat sapņojis par SPA atpūtu Slovēnijā, vispirms pārbaudiet, vai jūsu izvēlētā vieta ir pieejama. Tas ir tāpēc, ka vairums no tiem atrodas mazliet tālu no slavenām tūrisma vietām un apskates objektiem, tāpēc būtu lietderīgi vienmēr plānot iepriekš. 

Slovēnijas austrumu daļa lepojas ar termālo ūdeņu bagātību. Avots: Thermana Laško

Svarīgi ir arī atcerēties, ka ziemas aukstajos mēnešos dažos no šiem spa var veikt nepieciešamo apkopi, savukārt citi āra baseini var uz sezonu slēgt durvis. 

Tagad, kad esat ieguvuši priekšstatu par Slovēnijas kūrortiem, ir pienācis laiks uzzināt vairāk par labākajām iespējām, kuras jūs, iespējams, vēlaties iekļaut savā obligāti apmeklējamo kūrortu sarakstā, lai gūtu pilnvērtīgu veselības un labsajūtas atveseļošanos.

Moravske Toplice Terme 3000

Terme 3000 piedāvā arī labsajūtas programmu un veselības konsultācijas ar licencētu ārstu. Viņi lepojas arī ar melno termālo ūdeni savā spa. Viņi pat ir izstrādājuši savu kosmētikas līniju ar trāpīgu nosaukumu Blackaquatherm cosmetics. Šīs kosmētikas pamatā ir Terme 3000 dziedinošais melnais termālais minerālūdens.

 

YouTube video

Thermana Laško

Slovēnijas labāko SPA centru sarakstu, kas nodrošina pilnīgu labsajūtu un relaksāciju, noslēdz Thermana Laško – mūsdienīgs spa, kas ir ideāli piemērots atpūtai un relaksācijai. Laško ir neliels ciemats, kurā atrodas dažas no populārākajām alus darītavām valstī. Alus Wellness ir labākais veids, kā izbaudīt termālās aktivitātes, baudot alu. Lai gūtu vislabāko pieredzi, varat arī izvēlēties no dažādām spa pakalpojumu paketēm un naktsmītnēm. 

Vai esat gatavs sevi palutināt Slovēnijas spa?

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin