Unikālas nakšņošanas iespējas ārpus viesnīcām Slovēnijā

Viesnīca Thermana Park Laško nav parasta viesnīca, jo tas drīzāk ir labsajūtas centrs, kas atrodas neskartā dabiskā vidē pie Savinjas upes. Tas piedāvā vairāku veidu kombināciju, kas ļaus jums atpūtināt prātu un ķermeni. 

Jūs varat apskatīt termālā ūdens dzeršanas zāli, termālo centru, Therman un Veda Ayurveda centru, kā arī Wellness Spa centru, kas ir lieliska vieta, kur baudīt relaksējošu alus vai medus vannu. 

Thermana ir apņēmusies taupīgi izmantot dabas resursus un rūpējas par vides aizsardzību, kā arī par to, lai bioloģiskā pārtika tiktu pasniegta vislabākajā iespējamajā veidā. 

Garden Village 

Jūsu ceļojums pa Slovēniju nebūs pilnīgs, ja jūs neapmeklēsiet un neapbrīnosiet Bledas ezera skaistumu. Šis gleznainais ezers izskatās kā no pasakas un piedāvā daudz brīvdabas aktivitāšu. Garden Village atrodas uz dienvidiem no Bledas ezera. 

Thermana Park Laško jūs varat apskatīt termālā ūdens dzeršanas zāli, termālo centru, Therman un Veda Ayurveda centru, kā arī Wellness Spa centru, kas ir lieliska vieta, kur baudīt relaksējošu alus vai medus vannu. 

Šis ir unikāls ekoloģisks kūrorts, jo tas ne tikai nodrošina lielāko daļu pārtikas no dārziem, kas atrodas pašā kūrortā, bet arī piedāvā dažādas nakšņošanas iespējas. Lai savu pieredzi paceltu vēl augstākā līmenī, varat izvēlēties īstu koka māju, kurā aug sulīgi koki, kas aug tieši caur to, un gulēt piedzīvojumu šūpuļtīklā. 

Chateau Ramšak

Vīns un kempings ir kombinācija, ko zina un novērtē maz cilvēku. Labā ziņa ir tā, ka, ja vēlaties izmēģināt ko jaunu, izņemot viesnīcas Slovēnijā, Chateau Ramšak ir šeit, lai jums palīdzētu. Šatē jūs varat izbaudīt, ja alkstat pēc labākā no vīna un kempinga. 

Šis vīna reģions atrodas gandrīz 40 hektāru platībā netālu no Mariboras pilsētas Štīrijas vīna reģionā, kur katru rītu, pamostoties, jūs sagaida vīna dārzs ar vīna pagrabu un lielāko vīna spiedi Eiropā. 

https://www.youtube.com/shorts/WsqKuTJxQRg

Jūs varat izvēlēties no vairākām naktsmītnēm, tostarp greznām glampinga teltīm, kas aprīkotas ar bezvadu internetu, gaisa kondicionētāju un pat privātu burbuļvannu, kā arī koka māju. Izbaudiet relaksējošu pastaigu pa vīna dārzu, iemērciet pirkstus dabiskajā dīķī vai palutiniet sevi ar unikālu vīna masāžu, izmantojot vīnogu mizas. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

    Nav atrasts

This article was written by admin