All articles in Noderīgi padomi

Kāpēc pasaulei ir nepieciešamas pasaules kartes?

Pasaules kartes ņem sarežģītas datu kopas un parāda tās patīkamas grafikas veidā

Pētījumi liecina, ka nacionālos parkus, neskartās dabas teritorijas un mežus ik gadu apmeklē vairāk nekā 300 miljoni cilvēku. Lai jūs zinātu, ka šajās vietās nav mobilo sakaru signāla, un kartes var kalpot kā vienīgā atsauce, ko varat izmantot ārkārtas situācijā. 

Ja jūsu tuvumā ir plūdi, ir svarīgi zināt, kā nokļūt tuvākajā augstākajā vietā. Ja rodas traumas, jums arī jāmeklē palīdzība, nokļūstot tuvākajā paaugstinātā vietā.  Ja ceļu jums nogriež savvaļas dzīvnieks, nekavējoties jāmeklē alternatīvs ceļš. 

Pēdējais, ko vēlaties, ir nokļūt nekurienes vidū, turot tālruni rokās un cerot, ka būs signāls. Papīra kartes var izglābt jūsu dzīvību, īpaši visnegaidītākajās situācijās.

Continue reading Kāpēc pasaulei ir nepieciešamas pasaules kartes?

Pamatinformācija par elektrisko velosipēdu

Elektriskos velosipēdus

Ražotāji velosipēda spēka agregātam pievērš lielu uzmanību. Dizaina kompromiss ir braukšanas diapazons salīdzinājumā ar veiktspēju. Jaudīgāks motors nodrošina lielāku ātrumu, lai tiktu līdzi satiksmei, kā arī lielāku griezes momentu, lai pārvadātu kravu un uzbrauktu kalnos. Jaudīgāks motors var arī daudz ātrāk sadedzināt akumulatoru, kas var samazināt braukšanas diapazonu.   

Ja salīdzināsiet potenciālos elektriskos velosipēdus, redzēsiet plašas specifikācijas attiecībā uz braukšanas diapazonu, piemēram, 20 līdz 100 ar pedāļu atbalstu nobrauktas jūdzes. Tas ir tāpēc, ka ir daudz mainīgo lielumu, kas var ietekmēt braukšanas diapazonu.

Continue reading Pamatinformācija par elektrisko velosipēdu