Populārākie zāles sēklu veidi

Ticiet vai nē, labi kopts un sulīgs zāliens ne tikai uzlabo jūsu mājas pievilcību. Tas var arī ražot nepieciešamo skābekli, absorbēt nokrišņus, samazināt augsnes eroziju un absorbēt putekļus un daļiņas, tādējādi uzlabojot kopējo gaisa kvalitāti. 

Par laimi, tagad ir pieejamas daudzas zāles šķirnes, no kurām izvēlēties. Kopumā zālaugus iedala divās kategorijās. Pirmajā kategorijā ietilpst vēsās sezonas zālaugi, kas ir piemērotāki vietām, kur notiek straujas temperatūras maiņas un aukstākie ziemas mēneši. Savukārt siltā gadalaika zālaugi plaukst un izdzīvo vietās, kur ir siltāks klimats.

Zāles mēslojums spēlē būtisku lomu veselīgu un dzīvīgu zāliena audzēšanā.

Aplūkojiet dažādu veidu zāles sēklu aprakstus un informāciju par tiem atkarībā no sezonas:

Zāles sēklas siltam klimatam

Siltās sezonas zālaugi ir pazīstami ar savu spēju izturēt un pārciest augstāku temperatūru. Turpmāk uzskaitītas dažas no labākajām zālāju sēklu šķirnēm, ko varat apsvērt, ja dzīvojat reģionā, kur ir siltāks klimats:

Bermudu zāle

Viens no populārākajiem siltās sezonas zālaugu veidiem ir bermudu zālaugs. Tā ir pazīstama ar savu agresīvo augšanu, kas nozīmē, ka tā var aizpildīt zālienu, pirms jūs to pamanāt. Bermudu zālienam ir nepieciešama bieža laistīšana un pilnīga saule, lai tas varētu augt un pilnībā izmantot savu potenciālu. 

Šī zāles sēklu šķirne ir arī nodilumizturīga un izturīga pret sausumu. Pārsēšana, izmantojot rudzus kā zāles mēslojumu, ļaus jūsu zālienam saglabāt zaļumu un veselību pat aukstajos ziemas mēnešos. 

YouTube video

Bahia Grass

Bahia zāliens ir izturīga siltā gadalaika zāliena veids, kas lieliski piemērots karstām un mitrām vietām. Tai nepieciešams minimāls ūdens daudzums, un tā aug un plaukst daļējā ēnā vai pilnā saulē. 

Salīdzinot ar citām zālaugu sugām, Bahia zāliena tekstūra ir raupjāka. Pateicoties tās raupjumam, šis zāles veids viegli iztur kājām. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin