Izgaismojiet savu māju ar satriecošu āra apgaismojumu

Vai vienmēr esat sapņojis par to, lai jūsu mājoklis, pienākot naktij, izskatītos pievilcīgs un silts? Tad īpaši rūpīgi izvēlieties Volino āra apgaismojumu.

Jūsu mērķis ir izmantot spēcīgus gaismas ķermeņus, kas atvieglos apkārtējās vides redzamību pat tumsā. Tomēr to spilgtumam ir jāpapildina arī iekšējais apgaismojums, kas izplūst caur logu aizkariem. Pēdējais, ko jūs vēlaties, ir panākt, lai jūsu āra apgaismes ķermeņi bojā jūsu mājas kopējo fasādi.  

Labākais āra apgaismojums var uzlabot jūsu mājas atmosfēru. Dažas papildierīces, piemēram, piebraucamā ceļa galā uzstādīts stabiņa apgaismojums, var radīt ļoti mājīgu noskaņu.

Svarīgi ir arī uzstādīt ārējo apgaismojumu stratēģiskās vietās, lai nodrošinātu, ka tas izgaismos pat tumšākās verandas, piebraucamā ceļa un maisa vietas. Jūs varat izmantot arī pašu māju, lai atstarotu gaismu vietās, kur vēlaties, lai tā būtu. 

Ārējais apgaismojums var šķist tikai papildu pasākums. Tomēr, ja veltīsiet laiku pareizo gaismu izvēlei, varat būt droši, ka tas desmitkārtīgi palielinās jūsu mājas vērtību. Taču, pirms doties pirkt ārējo apgaismojumu, ir dažas lietas, kas jums jāatceras, lai ārējais apgaismojums kļūtu par vienu no jūsu mājas labākajām vērtībām.   

Galvenie iemesli āra apgaismojuma izmantošanai

Ja zināt āra apgaismojuma ierīkošanas priekšrocības, varat izstrādāt labu apgaismojuma plānu, kas jums vislabāk noderēs. Zemāk ir minēti daži no labajiem iemesliem, kāpēc jums ir nepieciešams uzstādīt apgaismojumu ap jūsu mīļotās mājas ārpusi. 

Āra apgaismojums var uzlabot izskatu. 

Labākais āra apgaismojums var uzlabot jūsu mājas atmosfēru. Dažas papildierīces, piemēram, piebraucamā ceļa galā uzstādīts stabiņa apgaismojums, var radīt ļoti mājīgu noskaņu. Varat arī uzstādīt apgaismojumu dažādās vietās, lai radītu daudzslāņainu izskatu un palielinātu sava īpašuma vispārējo pievilcību. 

Āra apgaismojums var radīt drošības un drošuma sajūtu. 

Pārliecinieties, vai ir pietiekami daudz apgaismojuma vietās, kur tas ir visvairāk nepieciešams, jo īpaši pie durvīm, celiņiem un terasēm.   

Āra apgaismojums palīdz panākt vienotāku izskatu. 

Lai vēl vairāk uzlabotu savu pievilcību, iespējams, vēlēsieties izmantot līdzīga stila ķermeņus vai tās pašas gaismas kolekcijas ķermeņus, lai veidotu vienotāku izskatu.  

Lai vēl vairāk uzlabotu savu pievilcību, iespējams, vēlēsieties izmantot līdzīga stila ķermeņus vai tās pašas gaismas kolekcijas ķermeņus, lai veidotu vienotāku izskatu.

Izlasiet šo rakstu: Mūsdienu vāzēm parasti izmantotie materiāli

Padomi, kā izvēlēties pareizo āra apgaismojumu

Šeit ir sniegti daži padomi, kas palīdzēs jums izvēlēties labāko āra apgaismojumu, kas vislabāk papildinās jūsu māju:

Meklējiet atbilstošu krāsu.  

Protams, jūs nekad neizvēlētos savai viesistabai lampas, kas ir klasē ar jūsu koka mēbelēm vai sienām. Tas pats noteikums attiecas arī uz āra apgaismes ķermeņiem. Piemēram, ja esat nokrāsojis savu ārpusi zilā krāsā, varat izvēlēties melnu vai alvas dizainu. 

Ja jūsu mājoklim ir zemes un silta krāsa, zelta un bronzas ķermeņi var labi saderēt ar to un sniedz jums pārliecību, ka jūsu āra apgaismojums saderēs ar pārējiem jūsu mājas dizaina elementiem. 

Izvēlieties saprātīgu izmēru.

Jums tiešām nav nepieciešami lieli āra gaismas ķermeņi. Lai gan vēlaties apgaismot lielāku zemes platību, pēdējais, ko vēlaties, ir iegādāties pārāk lielus gaismas ķermeņus, kas aizēnotu jūsu māju. Izvēlieties tādus āra apgaismes ķermeņus, kas papildinās jūsu mājas kopējo uzbūvi un stilu. 

Tas var atšķirties atkarībā no tā, kur plānojat izvietot apgaismojumu. Taču, ja jūsu mērķis ir izgaismot piebraucamo ceļu vai sānu pagalmu, labākā izvēle varētu būt lielāki lukturi. Tikmēr gaismas ķermeņiem, kas paredzēti durvju vai lieveņa pusē, jābūt mazākiem un arī dekoratīvākiem. Izmantojiet savu māju kā vadlīnijas, lai iegādātos piemērotu āra apgaismojumu, kas glaimotu tās eksterjeru kopumā. 

Apsveriet izturību. 

Visi āra apgaismes ķermeņi ir paredzēti, lai izturētu laikapstākļus visu gadu, taču to izturība vienmēr būs atšķirīga. Ir apgaismojuma ražotāji, kas pievērš uzmanību konstrukcijām, kas var samazināt ūdens bojājumus. Ir arī tādi, kas nodrošina, ka to izstrādājumi spēj izturēt pat visnelabvēlīgākos laikapstākļus. 

Mājokļa ārējā apgaismojuma atrašanās vieta un konkrētais ģeogrāfiskais novietojums var palīdzēt jums noteikt, kāda veida gaismu izmantot. Siltākā klimatā un vairāk aizsargātās vietās nekad nenotiek tāds pats nolietojuma līmenis kā vietās, kas ir vairāk pakļautas riskam.   

Izvēlieties tādus āra apgaismes ķermeņus, kas papildinās jūsu mājas kopējo uzbūvi un stilu.

LED veikalā.  

Luminiscences un kvēlspuldzes var būt spilgtākas, tomēr lielākās LED apgaismojuma priekšrocības ir tā izturība, energoefektivitāte un spēja kalpot vairākus gadus. Daudzas no pašreizējām LED spuldzēm ir arī tikpat spilgtas kā to tradicionālās līdzinieces, kas nozīmē, ka jūs neko daudz nezaudēsiet. Apsveriet iespēju investēt LED gaismekļos, ja vēlaties āra apgaismojumu, uz kuru var paļauties ļoti ilgu laiku. 

Izvēlieties pareizo jaudu.   

Apsverot, kāda veida gaisma izstaro no jūsu mājokļa, jums jāvadās arī pēc tā, kāda jauda jūsu āra apgaismes ķermeņiem ir pareiza. Padomājiet arī par to, ko vēlaties, lai jūsu apgaismojums sasniegtu. Ja jums ir ļoti tumšs piebraucamais ceļš un jums ir nepieciešama tālu sniedzoša gaisma, vislabāk izvēlēties spuldzi ar lielāku jaudu. Ja vēlaties vakara apgaismojumu ziemai vai dekoratīvāku apgaismojumu, varēsiet ietaupīt vairāk naudas, ja izvēlēsieties zemas jaudas spuldzes. 

Izmēģiniet matētu stiklu. 

Lielākā daļa āra apgaismes ķermeņu bieži tiek izgatavoti no parasta stikla, jo pastāv mīts, ka matēts stikls var mīkstināt gaismu. Lai gan matēts stikls var vājināt gaismas intensitāti, tas var arī palielināt aptvēruma zonu. Ja jums ir ierobežots budžets, mazjaudas spuldzes matēta stikla ķermeņos var radīt gandrīz tādu pašu efektu kā lieljaudas spuldzes, kas ievietotas parastā stiklā. Matētu stiklu ir arī vieglāk uzturēt āra apstākļos. Jums nav nepieciešams notīrīt putekļus un salizturu, kad tie sakrājas gaismekļos. 

YouTube video

Āra apgaismojums var būt viens no labākajiem ieguvumiem, ko varat iegūt savam mājoklim. Tāpēc veltiet laiku, lai izvēlētos ķermeņus, kas var izgaismot jūsu māju un padarīt to stilīgāku, kad iestāsies tumsa. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin