Pirms domēna reģistrācijas izlasiet šo

Domēna vārda reģistrācija ir būtisks tīmekļa vietnes izveides un izstrādes procesa posms. Taču, pirms sākat reģistrāciju, vispirms ir jāzina vairākas svarīgas lietas:

Reģistratūrām ir dažādas cenas 

Konkrētā cena, ko maksāsiet par domēna vārdu, var atšķirties atkarībā no tā, kur to reģistrēsiet. Lai jūs zinātu, reģistrētājiem ir jāmaksā reģistram vairumtirdzniecības cena par katru domēnu. 

Tomēr reģistrators var palielināt cenu pēc savas patikas. Tas nozīmē, ka .com domēns var viegli izmaksāt no 9 līdz 40 ASV dolāriem gadā. Pārējo domēna paplašinājumu cenas var atšķirties vēl vairāk. Tāpēc ir ļoti lietderīgi, pirms izvēlaties tikai vienu mitinātāju, vispirms iepirkties citu. 

Domēna vārda reģistrācija ir būtisks tīmekļa vietnes izveides un izstrādes procesa posms.

Labākais domēna reģistrators ir tas, kas atbalsta jūsu mērķus 

Uz jautājumu, kur jums vajadzētu reģistrēt domēnu, nav vienkāršas atbildes. Galu galā jūs varat izvēlēties no simtiem domēnu reģistratūru. Papildus to cenām ir svarīgi ņemt vērā arī pieejamo drošības un atbalsta līmeni. Labā ziņa ir tā, ka ar Domovanje jūs varat sagaidīt, ka viņu pakalpojumi būs saskaņoti tā, lai atbalstītu jūsu mērķus un palīdzētu tos sasniegt. 

Sākotnējās izmaksas var būt tikai reklāmas tarifs 

Izvairieties no domēna reģistrācijas laikā norādītās cenas, ko saņēmāt par pirmo gadu. Lielākoties tās nav nekas cits kā reklāmas cenas, kas otrajā gadā var potenciāli pieaugt. Daudzi uzticami reģistratori, piemēram, Domovanje, pie reģistrācijas norādīs atjaunošanas cenu. Vienmēr veiciet divkāršu pārbaudi, pirms apņematies iegādāties tīmekļa vietnes domēnu. 

Vairāk domēnu nozīmē vairāk atlaižu

Reģistratūras publicētajām cenām nav jābūt precīzai summai, ko maksāsiet. Ja jūsu pārvaldībā ir vairāki domēni, iespējams, varēsiet izmantot reģistratora piedāvāto cenu atlaidi. 

Vairāki reģistratori var iekasēt maksu par dalību atlaižu programmās. Citi arī piedāvā cenu atlaides, pat ja jūs tikai lūdzat. Ja jums ir laiks, varat arī viegli meklēt kuponu kodus tiešsaistē. 

Nevilcinieties pajautāt reģistrētājam, vai tam ir īpašas cenas, ja jūsu domēnu kolekcija jau ir ievērojami palielinājusies. 

Iespējamais atjaunošanas cenu pieaugums 

Sākotnēji norādītā cena par atjaunošanu vienmēr var mainīties. Pēc kāda laika var palielināties arī domēna atjaunošanas un reģistrācijas izmaksas. Domēnu atjaunošanas cenas nav reglamentētas, izņemot .com. Tas nozīmē, ka jums var nākties maksāt vairāk, nekā jūs paredzējāt vai jums tika teikts, tikai tāpēc, lai jūs varētu atjaunot domēnu. 

YouTube video

10 gadu domēna reģistrācija

Ja vēl neesat par to dzirdējuši, domēni var būt reģistrēti ne ilgāk kā uz 10 gadiem. Lai gan par visiem šiem gadiem ir jāveic priekšapmaksa, ja vēl neesat pārliecināts par domēna nepārtrauktu izmantošanu, šī ir saprātīga ideja.  

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin