HP printeru kasetņu kopšanas un apkopes padomi

HP printeru kasetnes nav lētas. Patiesībā tie ir viens no dārgākajiem palīgmateriāliem lielākajā daļā biroju un mājsaimniecību. Labā ziņa ir tā, ka ir vairāki pārbaudīti un pārbaudīti veidi, kas var palīdzēt jums maksimāli izmantot jūsu printera kasetnes. 

Ar perfekti sabalansētu kopšanu un apkopi varat novērst nelielas un lielas problēmas ar printera kasetnēm.

HP printera kasetņu kopšana pirms uzstādīšanas 

Varētu šķist, ka printera kasetnes uzstādīšana ir vienkārša. Galu galā, jums tikai jāievieto tā atvēlētajā vietā tintes printerī. Tomēr pirms printera kasetnes uzstādīšanas ir jāievēro vairākas standarta vadlīnijas. 

Pirms uzstādīšanas rūpīgi pārbaudiet, vai kārtridžs nav bojāts. Pārbaudiet, vai kārtridža plastmasas vilkšanas cilpiņa vai skava ir pareizi nostiprināta. Iespējams, vispirms būs jānoņem plastmasas lentes gabaliņš, kas aizsedz skavu un ventilācijas atveri.

Prieš naudojant HP printeru kasetnes reikia laikytis kai kurių standartinių nurodymų

Labi sakratiet kasetni, lai palīdzētu iestrādāt tinti. Varat arī mēģināt vairākas reizes viegli piesitināt kasetni pret cietu virsmu. Pārbaudiet kasetnes zelta kontakta mikroshēmu, kas bieži vien atrodas tās sānos. Šis elektriskais komponents ļauj drukas ierīcei apkopot datus par pašreizējo tintes līmeni. 

Noslaukiet zelta kontakta mikroshēmu tīri ar drānu, kas neveido plūksnas, ja nejauši tai pieskaraties vai pamanāt uz tās skrāpējumus, piemaisījumus vai putekļus. 

Rūpes par printera kasetnēm uzstādīšanas laikā 

Dažādām HP printeru kasetnēm ir atšķirīgas uzstādīšanas procedūras. Skatiet sava printera lietošanas instrukciju. Ja rokasgrāmata nav pieejama, varat meklēt PDF versiju tiešsaistē. Varat arī noskatīties YouTube videoklipu par to, kā uzstādīt kasetni. Viss, kas jums jādara, ir jāveic meklēšana, izmantojot sava printera modeli. 

YouTube video
„HP OfficeJet Pro 8025/8028 All-in-one“ belaidžio rašalinio spausdintuvo išpakavimas ir belaidžio ryšio sąranka

Printera kārtridžam ir viegli jāietilpst. Nekādā gadījumā nevajag to ievietot piespiedu kārtā, jo var sabojāt kontaktpunktu vai pat izspiest citu tikpat dārgu printera palīgmateriālu – drukas galviņu. 

Pirms HP printera kasetņu uzstādīšanas vai izņemšanas neaizmirstiet izslēgt printeri. Izslēdziet printeri, izmantojot ieslēgšanas pogu. Tas ļaus printerim atgriezties sākotnējā pozīcijā, kur tas būs pasargāts no izžūšanas. 

Padomi par printeru kasetņu uzglabāšanu

Daudzi cilvēki bieži pieļauj kļūdu, nepērkot printeru kasetnes vairumā, pat ja viņi regulāri drukā. Viņi neapzinās, ka, iegādājoties daudzpaku iepakojumu, var ietaupīt vairāk uz tintes nomaiņas izmaksām.

Tomēr, ja jums ir dažas papildu kasetnes, ir svarīgi tās pareizi uzglabāt. Tālāk ir sniegtas dažas standarta vadlīnijas, kas jāievēro, uzglabājot un aizsargājot printera kasetnes:

  • Daļēji izlietotas kasetnes sprauslu pārklājiet ar polietilēnu, lai izveidotu hermētisku telpu. Vajadzības gadījumā ap pārklājumu aplīmējiet ar līmlenti.
  • Nekad nevajadzētu ilgstoši uzglabāt printera kasetnes. Pārliecinieties, ka zināt tās derīguma termiņu, kas bieži vien ir norādīts uz etiķetes vai produkta aprakstā tiešsaistē. 
  • HP printera kasetnes uzglabājiet tumšā vietā. Nekad neatstājiet tās īpaši aukstā vai karstā gaisā un neglabājiet tās karstā transportlīdzeklī. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin