Ģeneriskais toneris vai oriģinālais toneris: kurš ir labāks?

Tā ir diezgan liela dilemma, ziniet? Tas ir līdzīgi kā prognozēt Riska spēles laikā. Ja esat jau piedzīvojis savu daļu nepatikšanu uz galda un esat pieredzējis printera īpašnieks, jūs jau zināt, kāda ir atbilde, un esat gatavs stāties pretī izvēlei, labi apzinoties, kādas ciešanas var sekot. Pieņemsim, ka esat pieredzējis printera īpašnieks. Tādā gadījumā jūs arī zināt, kā oriģināliekārtu ražotāji (OEM) pārdod printerus par izmetamām cenām, gūstot peļņu, liekot klientam iegādāties oriģinālo lāzertoneri par neprātīgām cenām.

Pirms iegādājāties jauno lāzerprinteri, jūs, iespējams, nekad nopietni neuzskatījāt cilvēkus, kas sūdzējās par oriģinālā lāzertonera izmaksām. Iespējams, jūs pat uzskatījāt viņus par sarūgtinātiem cilvēkiem, kas sūdzas par vienu sīkumu. Tagad jūs zināt.

Ražotāji izstrādā oriģinālās lāzertonera kasetnes, ņemot vērā konkrēto printera modeli un izmantoto papīru. Tas nozīmē, ka oriģinālie lāzertoneri ir gatavi tā, lai tie labi iederētos gan printerī, gan uz papīra.

Jūs zināt, ka lāzertoneri var būt pat dārgāki nekā tintes kasetnes, un jūs jau esat izslēdzis šāda veida printerus tieši to izmaksu dēļ).

Jūs zināt, ko tas nozīmē, jo jūs zināt, ka tinte ir dārgāka nekā augstākās klases šampanieša pudele, ko taupāt kādam īpašam notikumam.

Jūs zināt visas šīs lietas, tāpēc vēlaties apsvērt iespēju izmantot oriģinālu lāzera tonera kasetni, nevis oriģinālu lāzera toneru. Bet sāksim ar pamatlietām.

Kas ir ģeneriskās tonera kasetnes, atkārtoti uzpildītās tonera kasetnes un kas ir oriģinālie lāzertoneri?

Oriģinālu lāzertoneri ražo uzņēmums, kas ražo printerus, kuros tie ir iebūvēti. Turpretī oriģinālās tonera kasetnes ir tonera kasetnes, ko trešās puses ražotāji izgatavo zīmolu printeriem. Viens no tiem ir tāda paša zīmola kā printeris. Otra nav, bet ir piemērota šim modelim. Ģeneriskās tonera kasetnes ir kasetnes, kas ir saderīgas ar jūsu izmantotā zīmola printeri. Citiem vārdiem sakot, tās ir alternatīvas, no kurām varat izvēlēties.

Vai ģeneriskais lāzera toneris, atjaunotais vai atkārtoti uzpildītais tonera kasetne ir tas pats, kas oriģinālais lāzera toneris? Nē, tas tā nav. 

Atkārtoti atjaunota tonera kasetne ir pārstrādāta tonera kasetne, ko iepriekš iztukšojuši citi. Atkārtoti uzpildīta tonera kasetne ir tā pati tonera kasetne, kuru jūs atvērāt, bet kura ir atkārtoti piepildīta ar toneru. 

No otras puses, ģeneriskās tonera kasetnes tiek ražotas no jauna, un tajās nav pārstrādātu detaļu. Tāpēc tās tiek uzskatītas par kvalitatīvākām nekā atjaunotās vai atkārtoti uzpildītās tonera kasetnes. Ģeneriskās tonera kasetnes ir daudz labākas nekā atkārtoti atjaunotās vai atkārtoti uzpildītās tonera kasetnes, un tas ir jāņem vērā. Tomēr joprojām ir aktuāls jautājums: kas uzvar starp ģenerisko toneri un oriģinālo lāzertoneri?

Ražotāji izstrādā oriģinālās lāzertonera kasetnes, ņemot vērā konkrēto printera modeli un izmantoto papīru. Tas nozīmē, ka oriģinālie lāzertoneri ir gatavi tā, lai tie labi iederētos gan printerī, gan uz papīra.

Ģeneriskais toneris un oriģinālais lāzertoneris: kur ģeneriskais toneris uzvar

Lielākais un vissvarīgākais iemesls, kāpēc ir sākusies diskusija par oriģinālo lāzertoneri un ģenerisko toneri, protams, ir izmaksas. Cilvēki sāk apsvērt ģenērisko tonera kasetņu iegādi, jo ir nobažījušies, ka tonera nomaiņa, kas būs vairākkārt nepieciešama printera darbības laikā, krasi ietekmēs viņu finanses.

Nav noslēpums, ka oriģinālās tonera kasetnes ir lētākas nekā oriģinālās lāzera tonera kasetnes. Tomēr būtiskākais jautājums ir: kāpēc?

Kā minēts iepriekš, printeru ražotāji, piemēram, Canon, savus printerus pārdod gandrīz par pašizmaksu, jo tie kompensē zaudējumus, kad lietotājam atkal un atkal ir jāpērk kārtridži. Tādējādi, iegādājoties oriģinālo lāzertoneri, jūs būtībā maksājat par iepriekš nopirkto printeri un ražotāja peļņu.

Oriģinālo tonera kārtridžu izmaksām nav nekāda sakara ar pašizmaksu vai pat piedāvājuma un pieprasījuma rādītājiem. Tā vietā oriģinālo tonera kasetņu ražotāji nosaka cenu, lai segtu savas izmaksas un gūtu nelielu peļņu. Šī nelielā atšķirība nozīmē, ka, iegādājoties oriģinālās tonera kasetnes, jūs varat ietaupīt līdz pat 70 %.

Arēna, kurā oriģinālās tonera kasetnes uzvar debatēs par oriģinālo un ģenērisko lāzera toneru, ir kvalitāte. Labāko piemēru mēs atrodam, drukājot attēlus vai fotogrāfijas.

Ģeneriskais toneris pret oriģinālajiem toneriem: kā oriģinālais lāzera toneris pārspēj ģenērisko toneri

Arēna, kurā oriģinālās tonera kasetnes uzvar debatēs par oriģinālo un ģenērisko lāzera toneru, ir kvalitāte. Ražotāji izstrādā oriģinālās lāzertonera kasetnes, ņemot vērā konkrēto printera modeli un izmantoto papīru.

YouTube video

Tas nozīmē, ka oriģinālie lāzertoneri ir gatavi tā, lai tie labi iederētos gan printerī, gan uz papīra. Šīs atšķirības ietekme vislabāk redzama, kad runa ir par augstas kvalitātes drukāšanu. Labāko piemēru mēs atrodam, drukājot attēlus vai fotogrāfijas.

Tomēr izvēle ir jūsu ziņā.

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin