Kļūdas, no kurām jāizvairās, pērkot klēpjdatoru par katru cenu 

Tas varētu izklausīties kā vecs padoms, tomēr tas ir piemērojams arī mūsdienās. Ja vien jūs nevēlaties iegūt rokās jaunāko un karstāko tehnoloģiju, jauns klēpjdators var kalpot vairākus gadus un, iespējams, pat ilgāk, ja jums ir nepieciešams ietaupīt naudu kādam citam pirkumam. Tā vietā, lai iegādātos klēpjdatoru tikai savām pašreizējām vajadzībām, ieteicams iegādāties tādu, uz kuru var paļauties vairākus gadus. 

Var būt ļoti vilinoši iegādāties bāzes modeli ar zemu cenu, kas aprīkots ar 128 GB cietvielu disku vai 4 GB RAM. Tomēr tas tikai ierobežos ierīces pievilcību ilgtermiņā, jo tai ātrāk beigsies vieta atmiņā un tā, iespējams, vairs nespēs labi darboties ar vairākām lietojumprogrammām. Iespējams, ka labāk būtu izvēlēties paaugstinātas klases modeli ar vairāk RAM un lielāku disku. 

SC kartes lasītājs jeb smart kāršu lasītājs ir viens no vērtīgākajiem papildinājumiem portatīvajiem datoriem.

Lētākais klēpjdators, ko varat atrast 

Lai gan vairākiem lieliskiem klēpjdatoriem ir budžeta cenas, tas, ka tie ir lēti, negarantē, ka tiem ir visas nepieciešamās funkcijas, ko meklējat. Tas arī negarantē, ka tas spēs paveikt darbu, kas jums ir nepieciešams. 

Pieņemsim, ka mēģināt izvēlēties starp četrkodolu un divkodolu procesoru. Jums vienlaicīgi ir nepieciešams palaist vairākas lietojumprogrammas. Tomēr esat izvēlējies divkodolu procesoru, jo tā cena ir zemāka. Tad jūs iegūsiet sistēmu, kurai nebūs pietiekamas jaudas, lai apmierinātu jūsu prasības, un rezultātā šī problēma turpinās jūs mocīt, līdz atkal pienāks laiks iegādāties jaunu sistēmu. 

Tā vietā, lai iegādātos ierīci ar viszemāko cenu, jums ir jāmeklē ierīce, kas atbilst jūsu vajadzībām, un jāsalīdzina tā ar pašreizējo budžetu. 

YouTube video

Nepievēršot uzmanību savietojamībai un portiem 

Ne visiem klēpjdatoriem ir nepieciešamās pieslēgvietas. Piemēram, daudziem klēpjdatoriem šodien ir tikai USB-C un Thunderbolt 3 pieslēgvieta. Ja jums ir nepieciešams SD karšu lasītājs vai USB-A ports, pirms pirkšanas pārliecinieties, vai izvēlaties klēpjdatoru ar šiem konkrētajiem portiem, vai arī atvēliet līdzekļus adaptera iegādei. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin