Donat Mg Magnija bagāts dabīgais minerālūdens

Donat Mg ir dabīgais minerālūdens, kas atrodams Rogaska Slatina kūrortā Slovēnijā. Pajautājiet jebkuram šīs vietas apmeklētājam, un viņš noteikti pastāstīs, ka dzēris daudz šī magnija bagātā dabīgā minerālūdens. Jau ir pierādīts, ka tas palīdz risināt dažādas veselības problēmas, piemēram, grēmas, aptaukošanos, aizcietējumus, nierakmeņus, žultsakmeņus, kā arī citas ar stresu un gremošanu saistītas problēmas. Patiešām, šis brīnumainais ūdens daudz ko sola cilvēkiem, kuri to dzer.

Kur viss sākās 

Šī magnija bagātā dabīgā minerālūdens spēks patiesībā aizsākās jau pirms vairāk nekā 8000 gadu. Leģenda vēsta, ka mītiskais spārnotais zirgs Pegazs nolaidies uz zemes, kā rezultātā dziedinošais ūdens izplūdis virspusē.  

Šo brīnumaino ūdeni var iedalīt vairāku dabīgo minerālūdeņu grupā, kas veidojas, izšķīdinot iežus, kuri ir bagāti ne tikai ar magniju, bet arī ar ūdeņradi, sulfātiem un kalciju 260 līdz 600 m dziļumā. Ir konstatēts, ka tam ir pārsteidzoši labvēlīga ietekme uz dažām veselības problēmām, un tam ir svarīga aizsargājoša nozīme, lai saglabātu labāku veselību. 

Mītiskais spārnotais zirgs Pegazs
Mītiskais spārnotais zirgs Pegazs

Jau vairāk nekā 200 gadus šo ūdeni profilaktiskos un ārstnieciskos nolūkos izraksta Rogaska Slatina kūrortā. Pasaulē ir atrodami arī citi dabīgie minerālūdeņi, kuriem ir konstatēta labvēlīga ietekme uz vispārējo veselību un labsajūtu. Tomēr tikai daži no šiem ūdeņiem bija ideāli piemēroti un ieteicami pastāvīgai dzeršanai. Šim ūdenim ir raksturīgs ārkārtīgi augsts minerālvielu saturs, kurā papildus oglekļa dioksīdam ir vairāk nekā 13 g vielu litrā. Šajā daudzumā tikai magnijs vien veido 1000 mg/l, bet kalcijs – aptuveni 300 mg/l. Tas satur arī dažādus savienojumus un elementus, kas sniedz aizraujošu labumu veselībai. 

Lai saprastu, kā šis minerālūdens var palīdzēt risināt dažādas veselības problēmas, ir svarīgi uzzināt vairāk par tā galveno sastāvdaļu, kas ir tikai magnijs.  

Kāpēc jums nepieciešams magnijs?

Magnijam ir svarīga loma vairāk nekā 300 vielmaiņas procesos organismā. Tas uztur elektrolītu līdzsvaru, atbalsta nervu sistēmu un mazina nogurumu. Tā kā organisms magniju neražo, tas ir jāuzsūc ar uzturu.  

Minerālūdens Donat Mg
Viens litrs Donat Mg satur pat 1040 miligramus magnija

Visi cilvēki ir pakļauti magnija trūkumam, tomēr lielāks risks ir gados vecākiem cilvēkiem, grūtniecēm, pusaudžiem un bērniem. Smags magnija trūkums ir reti sastopams, bet viegls var izraisīt biežas galvassāpes, zemu enerģijas līmeni, imūndeficītu, muskuļu krampjus, bezmiegu un trauksmi. 

Lai gan magniju var uzņemt, lietojot uztura bagātinātājus, jūsu organismam būs grūti tos uzsūkt. Brīnumainajā ūdenī esošais magnija saturs, kas ir aptuveni 1000 mg uz litru, salīdzinot ar 375 mg RDA pieaugušajiem, var būt uzreiz pieejams jūsu organismam un uzsūcas tieši.  

Ar magniju bagāta dabīgā minerālūdens priekšrocības 

Šis magnija bagātais dabīgais minerālūdens var noderēt, lai ārstētu:

Palīdz zaudēt svaru

Svara zaudēšanas laikā olbaltumvielas un tauki sadalās skābēs, un organisms zaudē būtiskas minerālvielas. Šis ūdens var neitralizēt šādi radušās skābes, vienlaikus aizstājot zaudētās minerālvielas. Tas darbojas kā dabīgs caurejas līdzeklis, kas var palīdzēt izvadīt no organisma atkritumproduktus un toksīnu atliekas. Regulāra lietošana var paātrināt vielmaiņu un palīdzēt samazināt apetīti.

Video: Donat Mg – Izcili gremošana

Aizcietējums 

Šim ūdenim ir sulfātu saturs magnija un nātrija sāļu veidā. Tas var arī uzlabot gremošanu.

Kuņģa un zarnu trakta problēmas

Šis minerālūdens jau ir palīdzējis daudziem cilvēkiem, kuri cieš no gremošanas traucējumiem, kuru cēloņi nav zināmi. Simptomi var būt vēdergraizes, grēmas, vēdera uzpūšanās un pilnuma sajūta pēc katras ēdienreizes. Šajā ūdenī esošajam nātrijam, kalcijam un magnijam ir arī pretiekaisuma iedarbība. Tas arī samazina kuņģa gļotādas pietūkumu.    

Grēmas 

Grēmas ir dedzinoša sajūta krūtīs, ko izraisa kuņģa skābe, kas ceļo līdz rīklei, jeb tā dēvētais skābes reflukss. Ar šo problēmu saskaras katrs desmitais cilvēks, lai gan tā biežāk ir raksturīga vīriešiem, grūtniecēm un gados vecākiem cilvēkiem.  

Kuņģis dienā saražo 2 līdz 3 litrus skābo šķidrumu. Tā vienreizējā sastāva dēļ tikai puslitrs šī ūdens var palīdzēt neitralizēt šīs kuņģa skābes. Tā sastāvā esošais magnijs novērš kuņģa kontrakcijas un pastiprina peristaltiku. Tas ir iemesls, kādēļ šis ūdens darbojas kā dabisks aizstājējs liekā kuņģa skābju daudzuma ārstēšanai. 

Žultsakmeņu profilakse

Sulfāti, kas palīdz novērst aizcietējumus, var arī veicināt žultspūšļa iztukšošanos un saraušanos. Regulāra žultspūšļa iztukšošanās var palīdzēt novērst žultsakmeņu veidošanos un pazemināt sliktā holesterīna līmeni. 

Novērš nierakmeņus 

Liels ūdens sastāvā esošo bāzisko minerālvielu daudzums veicina skābju un bāzu līdzsvaru organismā un paaugstina nieru pH līmeni. Tas palīdz novērst nierakmeņu veidošanos nierēs. 

Dzeršanas terapija

Populārais minerālūdens paviljons Rogaškas medicīnas centrā ir galvenā vieta, kur dzert šo ar magniju bagāto dabīgo minerālūdeni. Šī dzeršanas terapija attiecas uz rituālu, kas jāatkārto vismaz trīs reizes dienā, vienmēr 20 līdz 30 minūtes pirms ēšanas. 

Šīs dzeršanas procedūras sākumā, izmantojot magnija bagātu dabīgo minerālūdeni, jums tiks nodrošināts savs glāze ar mērīšanas skalu, kas pavadīs jūs terapijas laikā. Jūsu uzturēšanās sākumā sāksies konsultācija ar balneologu, kurš sniegs Jums padomus par konkrēto minerālūdens daudzumu, kas Jums jāizdzer, vai tas jādzer auksts vai silts un vai tas jādzer ātri vai lēni. 

Visas dienas garumā ir noteikts laiks, kad pacienti pulcējas minerālūdens paviljonā, lai piepildītu glāzes ar ieteikto ūdens daudzumu. Lielākajai daļai šo cilvēku patīk staigāt pa paviljona apli, dzerot.  

Ja vēlaties izmantot visas magnija priekšrocības, neaizmirstiet izmēģināt Donat Mg. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin