Stresa samazināšana ar Ašvagandha

Ajūrvēdas pasaule ir krāšņa, piepildīta ar dabiskiem medīcīniskiem līdzekļiem un zālēm. Tās izcelsme ir dievišķa un tika izveidota, lai izārstētu cilvēkus, kuri cieš no dažādām problēmām. Viens no šiem augiem ir neviens cits kā ašvagandha. 

Leguvumi 

Pirms par to runāt, kas ir ašvagandha? Tas ir krūms, kura saknes ir šī auga īpašā daļa, ko cilvēki izmanto visbiežāk. Lai gan Indija ir valsts, kurā augs sākotnēji tika atrasts, augs var augt gandrīz visur, ja klimats ir ap 21 grāda temperatūru, saule labi spīd un ir bagāta augsne.

Ašvagandha

Adaptogēni kopumā ir īpaša zāļu klase pie kuras šis augs pieder. Tie palīdz nostiprināt ķermeņa aizsardzību no toksiskā stresa bīstamās ietekmes. Tas tiek uzskatīts arī par galveno krūma ieguvumu. 

Eksperti tomēr brīdina, ka joprojām nav pietiekami daudz izpētīts par šo augu. Tomēr ir pierādījumi, ka šī zāle, kas pazīstama arī kā Indijas žeņšeņs vai ziemas ķirsis, var mainīt kortizola līmeni, un tam var būt arī līdzsvarojoša ietekme uz glutamātu, kas ir smadzenēs atrodams uzbudinošs neirotransmiters. 

Tomēr tas ir tikai aisberga gals.

Papildus stresa vadībai ašvagandha var arī palīdzēt ar spriedzes sajūtu, bezmiegu, hronisku nogurumu, viegliem obsesīvi kompulsīviem traucējumiem, fibromialģiju un nemierīgo kāju sindromu.

Ašvagandha

Visus šos var pieskaitīt pie šo zāļu pozitīvajiem ieguvumiem. Rietumu pasaulē zinātnieki nošķir ārstniecības auga aktīvo sastāvdaļu, sintezē to laboratorijā un lieto zālēs ar īpašu darbību, parasti kaut ko atslēdzot ķermeņa iekšienē. Tomēr pēc tam, kad tiek izmantota visa zāle, to var izmantot, lai ārstētu daudzas veselības problēmas, nevis tikai mērķējot uz vienu problēmu, kā to dara citas zāles. Šie augi kalpo kā atbalsts ķermenim, nevis nomāc kaut ko ķermenī. 

Kā lietot ašvagandha

Nav svarīgi vai iegādājaties to pulvera, kapsulas, vai tinktūras formā. Visas šīs formas ir efektīvas, bet jums ir jāpārliecinās, ka jūs esat iegādājies īsto. Tā vietā, lai iegādātos jebko, ko atrodat krājumā tuvākajā veselības veikalā jūsu reģionā, ir svarīgi izpētīt un iegādāties tikai no uzticama uzņēmuma ar skaidru paskaidrojumu par to, kāda izcelsme ir šai ārstnieciskajai zālei, ko viņi izmanto. 

Bet jums ir jāzina par šo konkrēto papildinājumu garšu. Ja tā ir pulvera vai tinktūras formā, auga garša var būt diezgan skāba. Tas ir iemesls, kāpēc daudzi cilvēki izvēlas apvienot to ar savu iecienītāko veselīgo kokteili vai ar nedaudz medus un mazliet mandeļu piena. Neuztraucieties, ja garša joprojām neatbilst jūsu garšu kārpiņām. Jūs vienmēr varat uzklāt tinktūru uz ādas, un varat gaidīt, kad tā uzsūcas, tāpat kā ēteriskās eļļas.

Bišu stropu svarus

Jūs nodarbojaties ar biškopību. Tad izlasiet rakstu ar nosaukumu Nosveriet savu bišu stropu ar bišu stropu svariem.

Kad jūs pamanīsiet atšķirību?

Nekad negaidiet, ka viss jūsu stress maģiski izzudīs, ja jūs iedzersiet ašvagandha tableti. Atcerieties, ka tas nav zāles, bet līdzīga tinktūrai. Tas nozīmē, ka jūs pamanīsiet rezultātus pēc tam, kad esat lietojis to katru dienu vairākas nedēļas. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin