Guļamkrēsli – galvenais katras terases aprīkojums

Terase, dārzs vai liels balkons – ir rūpīgi aprīkojamas vietas. Pareiza mēbeļu izvēle rada lielu iespēju daudzveidību. Ko nedrīkst neņemt vērā un kādas preces ir jāiegādājas ērtai un funkcionālai ārtelpu aprīkošanai? Ar prieku sniegsim Jums dažas interesantas idejas, kuras paradīs jūsu šopingu patīkamāku un noderīgāku!

Budžeta guļamkrēsli ar koka konstrukciju un tekstila sēdekļiem

Droši vien katrs no mums kaut reizi dzīvē ir sēdējis standarta guļamkrēslā ar relatīvi plānu koka vai metāla karkasu un sēdekli ar auduma gabala atzveltni. Iespējams, ka tas nav pats ērtākais ilgstošas atpūtas variants, bet pati konstrukcija aizņem maz vietas un tās cena ir patiesi pievilcīga.

Klasisko guļamkrēslu ar auduma sēdekli konstrukcija tiek bieži lietota dažādos sabiedriskās ēdināšanas un atpūtas uzņēmumos. Ar to palīdzību izveidot ērtu dārzu svaigā gaisā ir vienkārši un nav dārgi, tādēļ, ja Jums uz balkona, terases vai dārzā ir maz vietas, šajā gadījumā šādi izstrādājumi būs Jums noderīgi.

Koka guļamkrēsli kā universāls risinājums

Guļamkrēsli ar koka karkasu – vispopulārākais modelis tiem, kas meklē drošus, ilgtspējīgus un estētiskus risinājumus. Saliekamos guļamkrēslus ar paliktni kājām un paroceņiem no masīva koka ir iespējams iegādāties par 300 – 500 zlotiem. Ņemot vērā to, ka šis produkts ir veidots rūpējoties par vissīkākajām detaļām, bet tā individuālās iestatīšanas iespējas patiesi ir lielas, ir jāpadomā par šādu ieguldījumu. Izvēloties slavenu ražotāju, Jūs nopirksiet preci ilgiem gadiem.

Protams – nav jāaizmirst par mīksta auduma spilvenu. Koka dēļi var izrādīties neērti – it īpaši daudzas stundas ilgstošas atpūtas svaiga gaisā laikā.

Inovatīvi un futūristiski piedāvājumi drosmīgiem un moderniem lietotājiem

Futūristiskas mēbeles – apbrīnojama alternatīva vietām ar neparastu dizainu, kas orientēts uz mūsdienīgumu un nākotni. Neapšaubāmi, tas ir lielisks priekšlikums mūsdienu celtniecības objektiem, kur to atrašanās atbildīs novatoriskām un nestandarta idejām. Lieliska šo variantu ilustrācija ir, piemēram, “cilpas” vai “romba” tipa dārza guļamkrēsli no VidaXL.

Rombs vai cilpa ir divvietīgi guļamkrēsli, bet konstrukcijas tipa dēļ tie aizņem relatīvi maz vietas, tādēļ ir ideāli piemēroti lietošanas lielos dārzos un uz plašām terasēm.

Jūs vēl aizvien domājat kādas mēbeles izvēlēties, lai tās atbilstu visu mājinieku un viesu vēlmēm? Ir jāatzīst, ka tas nav vienkāršs uzdevums, jo daudzējādā ziņā ir atkarīgs no individuālās gaumes un iespējām. Tomēr, ir vērts tieši sazināties ar VidaXL komandu, kas sniegs Jums visu nepieciešamo informāciju, idejas un piedāvājumus, pamatojoties uz saņemto informāciju.

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin