Populāri dīvānu stili katrā dzīvojamā istabā

Lai gan jūs vienmēr varat plānot un izveidot savu eleganto telpu, bieži vien ir diezgan grūti izvēlēties kāda veida dīvānu jums vajadzētu pievienot savai viesistabai. Ja neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu iegādāties mīlestība sēdekli, dīvānu (settee), česterfīldas, vai sauļošanās krēslu, pirmā lieta, ko jums vajadzētu darīt, ir iepazīties ar dažādu dīvanu atšķirībām. 

Lasiet tālāk, lai uzzinātu vairāk par dažāda veida dīvāniem no kuriem vēlāk variet izvēlēties, lai varat izdekorēt savu dzīvojamo telpu.

Modulējams ”Sectional” dīvāns 

Modulējuma dīvani jeb ģimenes dīvāni, ir labākā izvēle tiem, kas vēlas pielāgot savu stilu un formu. Modulējuma dīvanam ir sekcijas vai atsevišķi gabali, kurus jūs pievienojat viens otram, lai izveidotu tādu izskatu, kādu vēlaties. Tie sastāv no diviem vai vairākiem gabaliem.

Kvalitatīvs dīvānu
Dīvānu skaistā zilā krāsā

Jūs varat iegūt dažādus dīvanu variantus ar šādu modulējamu dīvānu, piemēram, pievienojot dīvānu stūra sēdeklim, piestiprinot izvelkamo sauļošanās krēslu dīvānam un daudz ko citu. Gabali, kurus jūs izvēlaties modulējuma dīvānam, noteiks jūsu dīvāna izmēru un formu. Lai gan modulējuma dīvāni ir populāri, pārliecinieties, ka vispirms pārbaudāt savu grīdas plānu, pirms iegādājaties to. 

Sauļošanās krēsls ”Chaise” 

Sauļošanās krēsls no angļu valodas vārda ”chaise lounge” nozīmē garais krēsls. Mūsdienās šiem krēsliem ir mūsdienīgas formas, bet jūs varat arī izveidot savai mugurai piemērotu versiju. Tas ir sava veida dīvāns, ko var atrast pie psihiatra dodoties.

Dīvānu
Dīvāns izdaiļos jūsu viesistabu

”Bridgewater” dīvāns 

Klasisks un vienkāršs dīvāns, ”Bridgewater” dīvāns piedāvā zemu dīvānu ar zemiem roku balstiem, kuri ir vērsti uz atpakaļu no priekšējās dīvāna daļas. Tradicionālajiem ”Bridgewater” dīvāniem ir augsts savīts muguras atbalsts un svārki.

Video: Lifehack video kā izvēlēties dīvānu

Pateicoties ”Bridgewater” diezgan mīkstajiem spilveniem un mugurai, šī ir vislabākā izvēle tiem cilvēkiem, kuri dod priekšroku regulējamai dīvāna muguras cietībai.

”Divan” dīvāns 

Divan, kuru jūs varat iegādāties Dom24 tiešsaistes veikalā, ir termins, kas radies Persijā. ”Divan” dīvāns tiek saistīts ar garu sēdekli, kas izveidots no matrača, kas ir novietots pret sienu ar spilveniem pret kuriem var atbalstīties. Mūsdienu ”divan” dīvānam ir matracim līdzīgi izšūta sēdvieta ar zema profila rāmi jeb atzveltni. Šāda veida dīvāns bieži tiek novietots blakus sienai, tiek izrotāts ar spilveniem un parasti kalpo kā gulta viesiem. Šis dīvāns ir kā vecākais brālis dīvānam-gulta, kas ir perfekts atpūtas telpai. 

”Track Arm” dīvāns 

”Track Arm” dīvānu iezīme ir kvadrātveida un taisni roku atbalsti. Mūsdienīgais izskats, tīrais izskats un taisnās roku atbalstu līnijas padara to par iederīgu mēbeli modernā mājā. Šie dīvāni ir arī pieprasīta lieta dzīvokļos, jo to kompaktā forma ļauj tiek iekļauties dzīvoklī ar savu taisno un leņķisko izskatu.  Ja vēlaties dīvānu, kas neizceļas ar tā moderno izskatu tik ļoti, tad šie dīvāni ir vislabākā izvēle jums. 

”Loveseat” divvietīgais dīvāns 

Lai gan bieži ”settee” un ”loveseat” dīvāni tiek uzskatīti par sinonīmiem, tie tomēr ir diezgan atšķirīgi. Kamēr ”settee” dīvānā var apsēsties divi vai vairāk cilvēki, tad ”loveseat” dīvāns ir piemērots tikai un vienīgi diviem cilvēkiem. Atšķirībā no ”settee” dīvāna, ”loveseat” dīvāns tiek pārdots kā viena atsevišķa viena gabala mēbele un to nevar pievienot sekcijas dīvāniem. 

”Chesterfield” dīvāns 

Kā jūs varat noteikt vai konkrētais dīvāns ir ”Chesterfield” dīvāns? Jums vienkārši jāapskata vai tā mugura ir pilna ar plankumiem jeb iešūtām pogām. ”Chesterfield” dīvāna roku balsti ir savīti un ir līdzīgā augstumā ar muguru. Parasti izgatavots no ādas, ko var parasti atrast izsmalcinātās bibliotēkās. 

”Knole” dīvāni 

”Knole” dīvāniem ir dziļa vēsture, kas aizsākās 17. gadsimtā. Sākotnēji tas tika radīts kā mīksts ”settee” dīvāns vēsturiskajai angļu mājai Knolā, un tas bija viens no pirmajiem šāda veida dizainiem. Tas pavēra ceļu dažādu veidu dīvānu izveidei. Mūsdienās, ”Knole” dīvāns ir ”settee” veids, ko var raksturot pēc tā regulējamajiem roku atzveltņiem un dziļie sēdekļi. Tam parasti ir atklātas koks atzveltnes galā un koka detaļas, kā arī šim dīvānam roku atzveltnes ir savienotas ar dīvāna aizmuguri ar pušķiem un bizēm. 

”Cabriole” dīvāns 

”Cabriole” dīvāna kājas ir izliektas uz sāniem un uz ārpusi vērstas, līdzīgi kā baleta kustība.  Šis dīvāna stils, kas bija populārs 18. gs. ir atšķirīgs no ”Chippendale”, Luisa XV un karalienes Annas mēbelēm. 

”Camelback” dīvāns 

Camelback dīvāniem ir izliekta mugura, kas sasniedz augstāku punktu abās pusēs, tāpat kā kamieļa mugura no kā tika šī dīvāna veida nosaukums iedvesmots. Mugurai parasti ir viens vai divi paaugstinājumi. Tradicionālais stils piedāvā elegances pieskārienu jebkuram mājoklim. 

”Daybed” dīvāns 

”Daybed” dīvānu var izmantot kā dīvānu pa dienu un naktī kā gultu. Ja jums mājās ir bieži viesi, tad šī būs perfektā izvēle jums, ja ir nepieciešama papildus gultas vieta. 

”Récamier” dīvāns 

Vēlviens vēsturiska stila dīvāns, ”Récamier” dīvāns cēlies no Julie Adélaïde Bernard Récamier, franču saimniece, kura tika uzgleznota un parādījās Žaka-Luisa Dāvida gleznā, kas sēž uz bezmuguras dīvāna, kas mūsdienās ir pazīstams kā ”Récamier” dīvāns. Labākais veids kā aprakstīt ”Récamier” dīvānu, tas ir ”daybed” dīvāns, kam ir divas savītas sānu atzveltnes. 

”Settee” 

Settees ir pirmā izvēle tiem, kas dzīvo mazos mājokļos. Šim dīvānam ir taisna mugura un vieta vismaz diviem vai vairāk cilvēkiem. 

”English Roll Arm” dīvāns 

Šim dīvānam ir noapaļotas roku atzveltnes un mīksti spilveni apakšā, kas padara to par ļoti ērtu dīvāna opciju. Šī dīvāna aizmugure bieži vien ir stingra, kas nozīmē, ka bieži vien tā spilvenus nevar izņemt ārā. 

”Lawson” dīvāns 

”Lawson” dīvānam ir mīksti aizmugurējie spilveni. Roku atzveltnes nav noapaļotas un tas nozīmē, ka tā ir laba izvēle mediju telpām. 

”Tuxedo” dīvāns 

Līdzīgi ”Chesterfield” dīvānam, aizmugure un roku atzveltnes ”Tuxedo” dīvānam ir līdzīga augstuma. Šis dīvāns ir ģeometrisks un ar taisnām līnijām, kas parasti ir apvilkts ar audumu. Vārdu tas ieguvis no smokinga tā pogotā pārklāja dēļ. Tas ir moderns un laikmetīgs vienlaikus. 

Vidēja gadsimta dīvāns 

To var atšķirt pēc tā taisnstūrveida formas, šūtajiem sēdekļiem un muguras spilveniem, kā arī stingrajām kājām, kas ir izgatavotas no koka. ”Mid-century” dīvāns ir lieliska, estētiska izvēle jūsu dzīvojamai telpai. 

Pareizā dīvāna izvēle jūsu dzīvojamai telpai var pārveidot to tā, lai telpa justos, izskatītos un gaisotne būtu tāda, kādu jūs vienmēr esat vēlējies savās mājās. 

Ziņas no tās pašas kategorijas:

This article was written by admin